13

0

Nie no on tylko nie podaje i ciagle ma jakies fochy (np Ibrahimovic)

0

Już dość nam karzełków... Potrzeba nam kogoś w stylu Benteke, lub Ibry

3

Super, wywalajmy najlepszego z przedniej formacji (przynajmniej w zeszlym sezonie), a Messiemu ktory nic nie gral dajmy podwyzke! SWIETNIE BARCA, PO RAZ KOLEJNY UDOWADNIASZ MI JAK GLUPI LUDZIE SA W ZARZADZIE!

0

Dobra, super to szkoda, że jak Ronaldinho też miał 2 słabsze sezony (ale chociaż się starał coś) to go wywaliliśmy. Piłkarz ma grać w każdym meczu na 100% a nie raz na 90 raz na 50 a raz na 20. Jak mamy trzymać ludzi ze względu na sentymenty, to czemu nie zakontraktujemy calej druzyny z sezonu 2008/09 do konca zycia?

6

Co za zart... Teraz bedziemy mieli chodzacego lenia do 2019 :/

1

Eh, szykuje sie kolejny glupi transfer

0

Super, ale o tym ze nie biega to nic nie powiedzial...

1

Nie cpaj wiecej :/

0

Co to jest za zart... Prosi o transfer srodkowego napastnika zeby go wywalic na lawke i samemu sie lenic na boisku :D. No ale coz, zobaczymy jak dalej to wszystko pojdzie

0

Troche smieszne jest ze Cuenca to byl taki wielki talent a potem gdzies zniknal. Pep troche dziwna polityke zaczal - najpierw kreowal talenty (Bojan, Cuenca, Afellay) po czym nie dawał im szans w kolejnych sezonach. Coraz mniejszy widze wklad naszej szkolki w gre zespolu :/

0

Cuardado to nie obronca ;).

0

Nie zmieniajmy filozofii BO PO CO?! Lepiej grac nudno i przegrywac niz grac ciekawie i wygrywac! Lepiej miec karlow na pozycjach na ktorych ich byc nie powinno (obrona, śr ataku) niz normalnych zawodnikow!

0

Nie chodzi o to, że Messi jest w słabszej formie, tylko o to, że w ogóle się nie stara na boisku ;). Stoi tylko w miejscu i wygląda jakby go nie obchodził wynik

0

Moim zdaniem przepis na sukces w następnym sezonie to: lepsza polityka transferowa (od początku ery Guardioli robimy praktycznie najgłupsze transfery jakie można - np. kupienie Villi za 50 mln, sprzedanie za 5), odejście od tiki-taki (tylko Guardiola umiał (przynajmniej w pierwszych paru sezonach) idealnie poskładać drużynę tak, żeby taki styl był skuteczny i ładny dla oka), wymienienie starych, lub wypalonych piłkarzy na głodnych sukcesów no i niestety pozbycie się Messiego (ew. jakiś trener który mu będzie kazał zapierdalać).

2

Też nie wiem, czemu Messi jak raz coś dobrze zrobi w meczu to od razu jest piłkarzem meczu wg naszych "ekspertów"

0

Ale on CHCIAŁ tam grać, a nie mu kazali. A przynajmniej tak Zlatan pisał w swojej biografii. W sumie jeśliby nie chciał to prędzej czy później by występował na skrzydle, albo tam schodził podczas meczu. Btw super ze jest swiadom, ale co z tego jesli nie daje nam nic ostatnio + w ogole nie biega? Tak na marginesie to Neymar tez jest normalnie skrzydlowym ale jak musial grac na falszywej "9" to jakos byl sto razy bardziej ruchliwy i widoczny...

0

Zgadzam się z Tobą w stu procentach. Messi jest wypalony, biegać mu się nie chcę od pamiętnego remisu z Chelsea i w sumie od tego czasu jego forma jest... wątpliwa. Może i strzela bramki, czasem nawet dużą ilość, ale to w dużym stopniu dlatego, że strzela karne, wolne i często dostawia tylko nogę (co wynika ze stylu barcy), a zatracił drybling, waleczność, ambicję. Po za tym nawet tych bramek mogłoby być więcej, gdyby czasem wbiegł normalnie w pole karne (podczas akcji skrzydłem), a nie czekał przed polem na podanie.

0

Prawda, zmienila sie jego rola, tylko ze ehhh. On nawet nie biega tyle co normalny napastnik tylko probuje bezsensownie pomagac rozgrywac. Po krotce wyjasnie (zobacz w nastepnym meczu ze tak jest ;) ) - jak akcja leci na nasza bramke to on zostaje tam gdzie byl czyli z przodu, potem drepcze do tylu i gdy rozgrywamy atak to on zostaje tam gdzie przydreptal czyli gdzies kolo lini srodkowej, normalny napastnik by biegl zeby sie gdzies wystawic kolegom czy cos, a nie stal jak kolek...

0

to co mowisz to prawda, ale to trener wielkiego klubu. Musi wytrzymywać presję. W sumie to troche bezsensowne ze byla jakakolwiek krytyka. Futbol na posiadanie pilki jest tylko ciekawy z Guardiola i to przez pierwsze jego 2-3 sezony (przynajmniej u nas tak bylo, zobaczymy jak z Bayernem)

0

Ehh, na poczatku styl Martino mi sie bardzo podobal. Wiecie, zmiana w porownaniu do Vilanowy - czestsze kontry, stawianie na paru zawodnikow ktorych lubie i dobra postawa kiedy nie bylo messiego. Ale teraz widze, ze to nie trener dla nas :/. Jest za malo ambitny (moze to przez to ze nie slysze tej wypowiedzi ale sie wydaje jakby wszystko bylo ok i mamy jeszcze duze szanse na lige), nie ma charakteru (nie umie zapanowac nad messim a jego brak ambicji mu nie przeszkadza) i jeszcze uwaza ze nie potrzeba transferow. Czekam na zmiane stylu barcy (szczerze mowiac oczekuje na to juz jakis czas, bo ten styl od gdzies ostatniego sezonu Guardioli stal sie strasznie pasywny) i duuuuuuuzo lepsza polityke transferowa

1

hahahaha. 2 razy nieslusznie zdobyl ten tytul, a w ostatnim roku powinien byc trzeci, bo ribery mimo wszystko gral lepiej niz messi (ktory opuscil wiele spotkan przez kontuzje). To ze ktos swietnie gral i pobil wiele rekordow to nie znaczy ze moze sie opierdzielac i ciagle zadac podwyzki, nie uwazasz? Chyba ze myslisz ze Messi powinien siedziec w barcelonie do 50-tych urodzin, bo przeciez wtedy dalej moze miec rekord ;). A i jeszcze jedno - ja go nie winie za slabsza dyspozycje bo kazdy przez to przechodzi, tylko ze messi jakby sam ja prowokuje - nie biega, nie walczy i w ogole zachowuje sie jakby srednio mu sie chcialo, wiec nie do konca wiem czy to slabsza dyspozycja czy po prostu lenistwo...

0

Dobra, przepraszam, moze takie okreslenie bylo zbyt pochopne, ale leczy mnie juz gadanie "messi byl gwiazda, wiec go zostawmy". Jaki to ma sens? Jego czas sie skonczyl, tyle. A i mam prawo wyrazic swoja opinie mimo ze nie ma nic do gadanie i tak samo bede mial to prawo gdy go zatrzymaja...

0

Mistrzu, on sam chce tam grac, a jakby jakis trener by go przestawil to by sie obrazil i w ogole stal tylko w miejscu. Ja tez uwazam ze na skrzydle gral super i jak byl eto'o to bylo w ogole mistrzostwo, ale teraz on po prostu chce grac na tej pozycji a zaden trener nie ma jaj zeby mu sie postawic...

3

Ci co mowia zeby go nie sprzedawac sa po prostu debilami. Ronaldinho tez zdobyl dla nas LM, a po dwoch sezonach gorszej dyspozycji juz go nie bylo. Messi pobil moze pare rekordow, ale to nie oznacza ze moze sie opierdalac... Zastanawiam sie tylko co powiecie za sezon, gdy tez tak bedzie gral (bo gadanie ze na mistrzostwa czeka to bzdura, on tak drepcze od 2 sezonow, tylko wczesniej nikt tego nie zauwazal bo barca grala lepiej). Ciagle bedzie ze on tworzy historie?! Obudzcie sie, przeszlosc to nie terazniejszosc!

1

Boze swiety i dupa z planu wyjebania messiego z druzyny :/. Chyba ze jakis trener z jajami przyjdzie i znowu rewolucje zrobi ;)

0

Ehhh i to jest wlasnie problem, bo nasza druzyna ustawia sie na atak skrzydlami i jak jest za ciasno w srodku (a to juz umieja zrobic prawie wszystkie druzyny ktore z nami graja) to daje sie na skrzydlo do alvesa i co on tam ma zrobic? Sprzedac Messiego, kupic normalnego napastnika, obronce i bramkarza i jazda

0

Za dużo tu newsów o Bayernie...

0

Alez ja wiem o takich rzeczach, co nie zmienia ze wiekszosc z nich to sa bufoni, ktorzy nawet jak barca jest na fali i wygrywa najwazniejsze mecze to nie racza przyjsc na mecz, a jak przegrywaja to maja do nich liczne pretensje.

0

Ja pieprze, ci kibice Barcy sa po prostu smieszni. Na meczu nie kibicuja, doping slychac cicho (bo jest tylko na jednym sektorze na dolnej czesci) i nie ciagle, ale jak juz Barca przegrywa to "wielcy fanatycy" nagle sie budza i krzycza wiecej niz na meczu. Niech najpierw naucza sie pomagac pilkarzom, zamiast siedziec w teatrze a potem moga miec pretensje do nich... Jestem oczywiscie kibicem Barcy ale smieszy mnie taka postawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?